972-9-7676427+

פרופיל הקבוצה

קבוצת א.נ.ב. יועצים מיוחדים וחקירות היא שילוב סינרגטי של שני משרדים שבעבר פעלו בנפרד: א.נ. יועצים מיוחדים בע"מ ובר-תקוה חקירות. לאחר כ-20 שנות פעילות משותפת הגיעו בעלי המשרדים לנוסחה מנצחת של שיתוף פעולה נכון ועבודת צוות, הפורסת בפני לקוחותינו קשת פעולות נרחבת תחת קורת גג אחת ומספקת ללקוח את השרות המקצועי, הטוב והאמין ביותר שניתן לקבל.

רקע

חברת א.נ. יועצים מיוחדים בע"מ נוסדה בשנת 1978 ע"י אברהם ארנן ז"ל, מייסד אחת מיחידות המודיעין המובחרות והמסווגות ביותר בצה"ל ועל ידי סמי נחמיאס ז"ל, לשעבר קצין מודיעין באותה יחידה וקצין מודיעין ראשי במשטרה. הקבוצה מנוהלת על פי הניסיון והידע הרבים שנצברו לאורך הדורות.

משרד החקירות בר-תקוה חקירות נוסד בשנת 1992 ע"י סא"ל יושע בר-תקוה ז"ל, יוצא יחידת מודיעין מיוחדת בצה"ל. בנו, אחיק בר-תקוה, עבד במחיצתו, למד ממנו את המקצוע ופיתח את המפעל של אביו למשרד חדיש ומקצועי, רב תחומי עם פעילות ענפה בארץ ובחו"ל. לאחיק בר-תקוה רישיון חוקר פרטי ורישיון כבעל משרד חקירות ממשרד המשפטים.

השילוב המיוחד בין שני המשרדים, הניסיון רב השנים והמקצועיות עליה אנו נותנים דגש מיוחד נותנים לנו יתרון עודף על פני משרדים אחרים ועל כן עם משרדינו צועדים לקוחות רבים לאורך שנים.